Darmowy licznik odwiedzin
site creation software
Kilka słów o naszej firmie

Strona Główna / O nas

Nasza firma rozpoczęła działalność w dziedzinie usług dźwigowych w 1991 roku. Siedziba firmy jak i baza sprzętowa KRAN "Rajmund Trojan" znajduje się w Poznaniu. "KRAN" prowadzi działalność na terenie całego kraju jak i poza granicami Polski.

Dzięki rzetelności, profesjonalizmowi jak również indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, z roku na rok do grona naszych stałych klientów nasza firma pozyskuje coraz to nowych klientów instytucjonalnych, jak i prywatnych. Firmę "KRAN" wyróżnia kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji prac i świadczeniu usług żurawiami samojezdnymi. Atuty naszej firmy to fachowa obsługa wykwalifikowanej kadry operatorskiej, wzorowa logistyka oraz wysokiej jakości sprzęt wiodących światowych marek takich jak Liebherr, Grove, Krupp, Man oraz Tatra. Kolejną zaletą naszej firmy jest darmowe doradztwo techniczne na życzenie klienta ,oraz możliwość zorganizowania wizji lokalnej w miejscu usługi w zakresie koniecznym do doboru stosownego dźwigu niezbędnego do wykonania zlecenia.

Firma "KRAN" posiada wszelkie potrzebne dokumenty i certyfikaty dopuszczające naszych pracowników oraz nasze dźwigi ,samochody ciężarowe jak również inny nasz sprzęt typu kosze do transportu ludzi , zawiesia łańcuchowe, pasy, szakle i rolki do transportu maszyn. Posiadamy również pełne ubezpieczenie OC firmy na wykonywanie świadczonych przez naszą firmę usług dźwigowych. Nasza firma posiada bardzo elastyczny cennik podyktowany rodzajem oraz terminem wykonania zlecenia ,tak aby każdy nasz klient czuł się zadowolony ze świadczonych przez nas usług dźwigowych oraz sukcesywnie i chętnie do nas powracał. Firma "KRAN" kładzie szczególnie duży nacisk na rozwój przedsiębiorstwa oraz możliwego wachlarza świadczonych przezeń usług poprzez regularne powiększanie parku maszynowego o coraz to nowe żurawie samochodowe o coraz większych udźwigach jak również o inny sprzęt specjalistyczny niezbędny w naszej pracy.

Usługi dźwigami, wynajem dźwigów, żurawi Poznań | realizacja : krzysztof-lesniak.pl